ÇIKIŞ

Ana Sayfa

ÖzZengin Hakkında

Araç Listesi

Gerekli Linkler

Bize Ulaşın

HAKKIMIZDA

Bizler için güvene dayalı dürüst ticaret paradan daha değerlidir...

     1989 Yılında ilk ticaret hayatına atılışımızın ardından 1992 Yılında otomotiv sektörüne yeni bir bakış açısı ve farklı bir ticaret anlayışı getirmek amacıyla giriş yaptık. Mersin’de yine Zengin otomotiv olarak Pozcu, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda 1992 Yılından 2000 Yılına kadar otomotivde iştigal ettik. Bu süre zarfı içerisinde geride yüzlerce mutlu müşteri bırakarak hedeflerimize ulaşmanın memnuniyetini yaşadık. Yine aynı süre zarfında otomotiv satış, yedek parça ve aksesuar satışı gerçekleştirerek bu alanlarda müşterilerimize mümkün olduğunca fazla çeşit ve en üst düzeyde kaliteli hizmet ve ürün sunduk.

2000 Yılından itibaren, gelişen ve sürekli bir değişim içerisinde olan piyasa şartlarına uygun hareket ederek, İstanbul Maltepe’de hizmetlerimize devam etmeye başladık. Bu tarihten günümüze kadar yine Mersin'de olduğu gibi arkamızda yüzlerce mutlu müşteri bırakarak yolumuzda devam ediyoruz.

Güvene dayalı dürüst ticaret anlayışını ticarete ilk başladığımız günden itibaren kendimize ilke edindik ve bugüne kadar bu ilkeler doğrultusunda hareket ederek sizlerin güveni ile bu noktaya geldik. Yine aynı ilkeler ve sizlerin güveni ile yolumuza devam ediyoruz.

Hasan ZENGİN

Marka Tescil belgemiz için tıklayınız.

Adres:
Telefon:
Faks:

Gülsuyu Mah. Manolya Sok. No:3 Maltepe İSTANBUL
(216) 383 82 52
(216) 442 31 66
(530) 203 66 66

Ziyaretçi Sayısı: 39.779       Bugünkü Ziyaretçi Sayısı: 6